NAFUKOVACÍ ŠIPKY

Šipky patří k celorepublikově oblíbené zábavě, jež si podmanila jak děti, mladistvé, tak dospělé. Co byste však řekli na netradiční a originální vzhled této aktivity, kterou představují nafukovací šipky? Kreativní řešení, jehož výsledná podoba zaujme každého kolemjdoucího, natož potom samotná hra.

Pronájem nafukovacích šipek je realizovatelný v jakémkoliv prostředí, ať už jde o interiéry nebo exteriéry. Této příjemné hry si můžete užívat za jakéhokoliv počasí a především v dostatečně nadměrném provedení.

Obří nafukovací šipky

Při hře jistě můžete zapomenout na jakékoliv šipky s ostrou hranou. V tomto případě budete házet s plackami na suchý zip. Ty se přichytí k protistraně na velkém nafukovacím terči. Jeho podoba odpovídá klasickému hernímu poli, jak ho znají pravděpodobně všichni, jen lze očekávat podstatně větší rozměry.

Promo akce nebo dětský den

Pronájem nafukovacích šipek je samozřejmě možný pro libovolné užití. Svoji práci odvedou jak na oslavě narozenin, tak na veřejném prostranství, kde se stanou viditelným lákadlem pro mnoho nadšenců tohoto sportu.

Pořádejte firemní akce, kde lze nafukovací šipky upotřebit v rámci družstev několika lidí nebo pro hru jednotlivců. Díky jejich nepřehlédnutelnosti a vynikající hratelnosti si najdou využití v širokém portfoliu oborů a společenských zábav.

Rozměr atrakce je 3 x 3 x 2,5 m. Potřeba 1 x 1100 W, 220 V.

terč - šipky (1280x853)

Nafukovací šipky rádi přivezeme i k Vám KONTAKTUJTE NÁS

no images were found

Comments for this post are closed.